Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Jk Blue Saphhire – Неа Потидеа


-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.03.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.03.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.04.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2023

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, на јужниот дел на Неа Потидеа. Нова градба и располага со 9 студиа, од кој 3 се ново изградени во 2023та год, опремени со тв, клима (бесплатна), wi-fi, мини кујна, сопствен тоалет со туш, тераса со мебел за седење. Двокреветните студиа имаат спален кревет плус дополнитлно легло ранџо а четворoкреветните студиа се со еден спален кревет и кревети на спрат.

Ценовник

Цените се изразени за наем на студио за 7 нокевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62ден.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.03.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.03.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.04.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2023

Неа Потидеа – Blue Sahhirre
Период Ноќ.  1/4 прв спрат бр.5 и 6  1/3+1 бр.4 1/4 втор спрат SV бр.8  1/3 втор спрат бр.7 1/2 приземје бр.2 1/4 приземје бр.1 и 3
20.05-27.05.2023 7 159 149 169 149 99 129
27.05-03.06.2023 7 199 189 209 189 149 179
03.06-10.06.2023 7 219 209 219 209 179 199
10.06-17.06.2023 7 299 289 299 289 249 279
17.06-24.06.2023 7 409 409 409 409 339 399
24.06-01.07.2023 7 499 489 499 489 399 439
01.07-08.07.2023 7 529 509 529 509 439 499
08.07-15.07.2023 7 559 529 559 529 459 539
15.07-22.07.2023 7 599 569 599 569 459 579
22.07-29.07.2023 7 599 569 599 569 499 579
29.07-05.08.2023 7 629 609 629 609 539 599
05.08-12.08.2023 7 629 609 629 609 539 599
12.08-19.08.2023 7 629 609 629 609 539 599
19.08-26.08.2023 7 569 549 569 549 459 539
26.08-02.09.2023 7 429 409 429 409 349 399
02.09-09.09.2023 7 349 339 349 339 289 329
09.09-16.09.2023 7 299 289 299 289 239 279
16.09-23.09.2023 7 259 249 259 249 199 239
23.09-30.09.2023 7 219 199 219 199 179 189

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики 

  • Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
  • Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
  • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
  • Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

  • Битола -(Спортска сала) – 40еур по лице
  • Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
  • Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –45еур по лице
  • Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
  • Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 45еур по лице
  • Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 45еур по лице

Галерија

Лето 2023