Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Георгија – Неи Пори


ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио(еден дупли 2 поед.кревети-Грчки стандард), апартман 1/3 + 2(дупли кревет-грчки стандард) и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (по два дупли кревети грчки стандард), сите со поглед према море, опремена кујна,ТВ, WI – FI, купатило, комфорни тераси и клима уред – (доплата по 5 € на ден по соба).

Ценовник

НЕИ ПОРИ Георгија
Стд Апп Дуплекс
    ТЕРМИНИ Ноќ 1/4 1/2+3 1/3+1/3
01.06-08.06 7 160 180 220
08.06-15.06 7 210 230 290
15.06-22.06 7 290 320 390
22.06-29.06 7 380 410 480
29.06-06.07 7 420 480 540
06.07-13.07 7 460 520 600
13.07-20.07 7 480 530 620
20.07-27.07 7 490 540 640
27.07-03.08 7 490 540 640
03.08-10.08 7 490 540 640
10.08-17.08 7 490 540 640
17.08-24.08 7 480 520 620
24.08-31.08 7 460 500 600
31.08-07.09 7 390 420 520
07.09-14.09 7 290 320 390
14.09-21.09 7 230 250 320
21.09-28.09 7 150 170      200

Услови и напомени

Туристичка такса 1,5 еур по студио,3 еур за дуплекс апп. на ден(плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 2600 ден. повратен билет. За деца до 14 год 1800 ден.

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 300 ден, од 65 – 79 год. – 500 ден.

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

Можност за плакање со visa и mastercard. За плаќање на 3 рати + 5 % од цената.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).

Галерија

Лето 2024