Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Zvoncica – Kопаоник


 

Категории , ,

Вила Zvoncica – Kопаоник

Регуларна понуда

VILA ZVONCICA KOPAONIK

www.vilakopaonik.com

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА

Тип на соба

Лица

01.12-10.12

10.12-24.12

24.12-21.01

21.01-28.01

28.01-03.03

03.03-10.03

10.03-24.03

Цена по смена/ноќи

Дневна цена

Дневна цена

Наем 7 дена

Наем 7 дена

Наем 7 дена

Наем 7 дена

Наем 7 дена

Студио 1+1

До 2

73

85

640

640

555

555

512

Апартман 2

До 6

104

110

1.024

853

767

767

725

Апартман 3

До 8

110

120

1.109

1.024

836

836

767

ВИП Апартман

До 5

146

201

1.407

1.407

1.279

1.195

1.195

Петар Пан Апартман

До 7

207

207

1.578

1.577

1.449

1.449

1.449

Минимум престој

3

3

7

7

7

7

3

Помал број на ноќевања исклучиво на барање

Во цената е вклучено:

–       Наем на Студио/Апартман

–       Користење на Ски Гардеробер

–       Wi-Fi

–       Секојдневно одржување

–       Рецепција 24/7

Во цената не е вклучено:

–       Туристичка такса 1,20€ за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.70€ , деца до 7 гратис

–       Хотелско осигурување 0.20€ за лице на ден

–       Доплатите се вршат во агенција

Опис на сместување:

–       Студио 1+1 ( максимум 2 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19 m².

–       Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории,спална соба со француско легло,дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 m².

–       Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории,спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 m².

–       ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла,, дневна соба со аголна гарнитура,

квадратура 40-50 m²

–       Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица) – две спални соби со француски легла, во галерија софа на развелување и дневна соба со аголна гарнитура

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 

Early Booking Discount

/

Зима