Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Milmari – Kопаоник


 

Категории ,

Вила Milmari – Kопаоник

Регуларна понуда

Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ

Тип на сместување 01.12

27.12

28.12

04.01

05.01

10.02

11.02

18.02

19.02

05.03

06.03

01.04

Мин.ноќи 3 5 3 3 3 3
S2 – Студио за 2 лица 35 68 48 56 48 35
S3- Студио за 3 лица 40 85 57 71 57 40
S4- Студио за 4 лица 45 91 60 75 60 45
Аpp 2-Lux Aпартман за 2 лица 47 95 65 78 65 47
Аpp 4-Aпартман за 4 лица 50 100 69 80 69 50
DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица 65 110 85 100 85 65
DPLX 4-6 -Дуплекс за 6 лица 70 125 99 116 99 70
President 120 180 150 140 160 120

Во цената е вклучено:
– Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
– Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила)
– Wi-FI
– Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
– Ски Гардеробер
– 5% попуст за престој минимум 7 ноќи

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
– За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
– Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
– Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Зима